Неодимові магніти, циліндри та стержні
Циліндричні неодимові магніти отримали широке розповсюдження. завдяки великій силі тяжіння та компактним розмірам використовуються для:
- медичних приладів;
- фільтрів оливи та інших рідин;
- протикрадіжних бірок;
- меблевої фурнітури;
- галантерейних та сувенірних застібок;
- виготовлення іграшок та дизайнерських прикрас;
- магнітних тримачів рекламних банерів, стелажів тощо.
Неодимові постійні магніти у вигляді циліндрів, прутків або стержнів мають зручні габарити з довжиною, більшою ніж діаметр, а тому легко входять в різноманітні вузькі отвори. Це дозволяє використовувати їх у важкодоступних місцях для кріплення елементів конструкторів, електричних схем, магнітних замків.
Циліндри з неодиму магнітяться по діаметру завдяки намагніченості по центральній вісі обертання. Бічні сторони такого магніту мають трохи меншу силу тяжіння. Антикорозійне покриття з нікелю робить неодимові стержні довговічними та зносостійкими.
Як замовити циліндричні магніти оптом?
Натискайте «Купити» на потрібному магніті на нашому сайті, переходьте в «Кошик» і оформлюйте замовлення з доставкою по Україні. Також можна обрати розмір та призначення прутка з неодиму, а наші менеджери допоможуть вам купити найякісніші промислові та побутові магніти оптом.
Неодимові магніти у формі циліндра.
Неодимовий магніт має форму циліндра, ще їх називають прутки чи стержні. Особливість цих магнітів є те, що висота завжди більша діаметра. Намагніченість аксіальна, тобто основні робочі поверхні по діаметру, північ та південь. По боках теж магнітить, але не з такою потужністю, яка заявлена в характеристиках.
Магніти циліндри можуть вставлятись у вузькі глибокі отвори, наприклад для того щоб дістати якийсь невеликий металевий предмет з вузьких прорізів; можна зробити тримач через товсту стінку; використовуються при виробленні металевих конструкцій, таких як стелаж; кріплення для рекламної продукції, банери на авто; дитячі іграшки, конструктори на основі магнітів; та інше.
Дані магніти мають загальні характеристики, як і всі неодимові магніти. Розрізняються між собою за розміром, який вимірюється в міліметрах, та силою зчеплення, яка вимірюється в грамах чи кілограмах. Магніти можуть бути з однаковою силою але різні розміри. Головне загальний об’єм, чим більше тим потужніше.
Сила зчеплення вказується приблизно, та залежить від наступних факторів: товщина металу, чим тонший тим гірше зв’язок; фарба, іржа погіршує зчеплення; площа дотику повинна бути по діаметру всього магніта; відривати треба перпендикулярно поверхні, тоді магніт видасть свою максимальну потужність.
Правила безпеки при роботі з неодимовими магнітами: не підносити до приборів обліку, електро-приборам, смартфонам, планшетам, банківським карткам; не передавати дітям; не допускати не контрольованого злипання чи падіння на тверді поверхні; не свердлити, не пилити; не використовувати при температурі вище 80 градусів.